Stanowiska zrobotyzowane – modernizacja i projektowanie

Robotyzacja

Zapewniamy najwyższej klasy rozwiązania z zakresu robotyki będące odpowiedzią na konieczność stałego podnoszenia efektywności i wydajności zakładów przy jednoczesnym deficycie pracowników wszystkich szczebli. Automatyzacja procesów z wykorzystaniem robotów jest gwarantem wysokiej wydajności i jakości produkcji. Stanowiska zrobotyzowane umożliwiają uzyskanie najwyższej możliwej precyzji i powtarzalności podczas wykonywania poszczególnych operacji, a także pozwalają na bieżące reagowanie na ewentualne nieprawidłowości i szybkie wdrożenie zmian.

Zrobotyzowane stanowiska gratujące, paletyzujące i spawające sprawiają, że prace, które dotąd były wykonywane przez pracowników, mogą zostać zautomatyzowane i przeprowadzane bez ich ingerencji. Kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego rozwiązania w zakresie stanowisk zrobotyzowanych do konkretnych potrzeb danego zakładu. Integracja automatyki przemysłowej umożliwia zaprojektowanie kompleksowych systemów, w pełni dopasowanych do zapotrzebowania klienta i działających tak, by zagwarantować najwyższą wydajność i precyzję.

W pełni rozumiemy zagadnienie obsługi klienta w zakresie kosztów, jakości dostawy i obsługi posprzedażowej.

Zrobotyzowane stanowiska gratujące i inne urządzenia

Zapewniamy najwyższej klasy rozwiązania robotyki. Uruchamiamy, projektujemy, programujemy i szkolimy przyszłą obsługę celi zrobotyzowanej.

Czym się zajmujemy?

  • Tworzymy aplikacje dla robotów różnych producentów ABB, COMAU, STÄUBLI, MITSUBISHI, KUKA, FANUC.
  • Dostarczamy zrobotyzowane stanowiska gratujące, do paletyzacji, spawania, zgrzewania, pakowania.
  • Modernizujemy i parametryzujemy istniejące stanowiska zrobotyzowane.
  • Integrujemy roboty z nadrzędnymi systemami PLC/HMI oraz SCADA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z firmą ARM z siedzibą w Chorzowie specjalizującą się w projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych.