Logo ARM Robotics
ARM Robotics Sp. z o.o.
+48 32 444 94 02

Profesjonalizm i efektywność
fundamentami naszej działalności

Kariera

Projektant układów automatyki przemysłowej – EPLAN ELECTRIC P8

Opis stanowiska:
  • Projektowanie obwodów zasilania i sterowania maszyn i urządzeń
  • Samodzielną realizację projektów pod kątem dokumentacji elektrycznej
  • Dobór urządzeń i rozwiązań w celu optymalnej realizacji projektów
  • Weryfikację poprawności oraz kompletności dokumentacji projektowej
  • Uzgadnianie założeń techniczno-projektowych z Klientem
  • Bieżący kontakt z Klientem
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Dobra znajomość EPLAN Electric P8
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do sporadycznych wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze w zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów technicznych prototypowych urządzeń
  • Pracę z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Prywatną opiekę medyczną

Automatyk programista PLC

  • Tworzenie oprogramowania maszyn i urządzeń pracujących w środowisku przemysłowym
  • Projektowanie i wdrażanie systemów automatyki na poziomie sterowników PLC oraz paneli HMI / SCADA
  • Pracę ze schematami elektrycznymi i dokumentacją techniczną
  • Przeprowadzanie rozruchów technologicznych projektowanych urządzeń i szkoleń operatorów, wsparcie i doradztwo techniczne
  • Kontakt ze służbami utrzymania ruchu oraz pracownikami Klienta końcowego
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne związane z kierunkami Automatyka i Robotyka lub pokrewnymi
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów automatyki
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych, falowników, układów z serwonapędami lub stanowisk zrobotyzowanych
  • Umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów
  • Wiedza z dziedziny działania układów sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (uruchomienia nowych projektów, serwis)
  • Min. Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

Konstruktor

  • Opracowywanie rozwiązań technicznych na podstawie wymagań klienta (od opracowania koncepcji i stworzenia oferty aż po projekt właściwy) – projekty dotyczą maszyn/linii produkcyjnych/stanowisk zrobotyzowanych z różnych sektorów przemysłu,
  • opracowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D w oprogramowaniu Autodesk Inventor,
  • dobór elementów handlowych (np. napędów, siłowników, standardowych elementów maszyn, itp.) do dobranych rozwiązań,
  • obliczenia wytrzymałościowe,
  • tworzenie list materiałowych,
  • nadzór podczas montażów i uruchomień zaprojektowanych rozwiązań.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (pokrewne z mechaniką i budową maszyn),
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziedzinie konstrukcji maszyn, linii produkcyjnych lub stanowisk zrobotyzowanych, wiedza z zakresu konstrukcji maszyn,
  • minimum średniozaawansowana umiejętność obsługi jednego z programów CAD (CATIA, Inventor, Solidworks, SolidEdge, NX),
  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (uruchomienia nowych projektów, serwis).
Oferujemy:
  • Pracę w niekorporacyjnej atomosferze w zgranym zespole

Wyślij CV

cross